Laza nyári hely lesz – ígéri Mede Ádám, a Laurel korábbi séfje, aki testvérével közösen nyitja meg a Mede by Adam Mede nevű saját egységét Badacsonyban.
„Megtaláltam a következő kedvenc helyeteket idén nyárra (és remélem a következőkre is!) Ez az én helyem. És a Tiétek!” – adta hírül a közelgő étterem nyitást Mede Ádám a Facebookon.
A Mede by Adam Mede kínálatából nem hiányozhatnak majd az olyan, Mede Ádámhoz köthető ételek és alapanyagok, mint a grillen vagy szmókerben készülő marhafarok, a malacfül, sok belsőség, sertésköröm és a bodagként ismert cigánykenyér.
A Park utca 4. alatt található üzlethelyiségben korábban a Pezsdülő bár működött, jelenleg átalakítások zajlanak, és ha minden a terv szerint halad, körülbelül május közepén várható a terasszal együtt mintegy 30 főt leültetni képes Mede nyitása.
A séf, a Magyar Konyha érdeklődésére azt is megerősítette, hogy az új vendéglátóhellyel nem csupán nyári nyitva tartással számolnak, a tervek szerint októbertől téli működésre állnak át, és „kezdődik az igazi műhelymunka”.